!UWAGA NA PODRÓBKI!

Oryginalny beautyblender - kosmetyczny must have, który zmienił sposób aplikacji podkładu na całym świecie, produkowany jest ręcznie w USA, co gwarantuje jego topową jakość i bezpieczeństwo stosowania. Niestety, doczekał się setek podróbek, które dostępne są także w Polsce :( Oszuści starają się, by opakowanie jak najdokładniej przypominało oryginalne pudełeczko, choć wprawne oko od razu dostrzeże różnicę.

Najważniejsze jest jednak to, że podróbki wykonane są z materiałów i barwników o nieznanym składzie i pochodzeniu, które nigdy nie zostały poddane żadnym testom związanym z bezpieczeństwem użytkowania, dlatego stosując je nie macie pojęcia, jaka chemia ma kontakt z Waszą skórą. 

Aby nie dać się oszukać, unikajcie serwisów aukcyjnych, ponieważ to tam szansa na zakup ORYGINALNEJ gąbki jest najmniejsza; nie kupujcie "beautyblendera" w podejrzanie niskiej cenie, choć podróby sprzedawane są także w cenie 69 zł by zwiększyć wiarygodność oferty; unikajcie zakupu zestawów, które nie są dostępne na naszej stronie, ponieważ w 100% są to zestawy nieoryginalne.

Zapraszamy do zapoznania się z postem na blogu Kerli, gdzie autorka porównuje oryginalną gąbkę beautyblender z chińską podrobką z Aliexpress. Oszuści starają się jak mogą, by wprowadzić Was w błąd, dlatego bądźcie czujne i dbajcie o siebie i swoje pieniądze.  http://www.kerli.pl/2017/03/porownanie-oryginalny-beautyblender-vs.html

Poniżej przedstawiamy zdjęcia PODRÓBEK, na zakup których nabrało się już wiele Polek. Nie bądź kolejną z nich!

 

 

 WSZYSTKIE POWYŻSZE ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ PRODUKTY NIEORYGINALNE, CHIŃSKIEGO POCHODZENIA.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl