5 najpoważniejszych błędów, które być może popełniasz stosując oryginalny beautyblender 0
5 najpoważniejszych błędów, które być może popełniasz stosując oryginalny beautyblender
  1. Używasz gąbeczki beautyblender na sucho

Nasza wyjątkowa, opatentowana pianka wykorzystująca technologię aqua-activated™ gwarantuje perfekcyjną aplikację każdego typu produktów do makijażu, a przy tym ich oszczędne zużycie, ale jest jeden niezbędny warunek - NAMOCZ beautyblender przed użyciem! gąbka do makijażu zwiększy dwukrotnie swoją objętość, stanie się jeszcze bardziej miękka i delikatna, a dzięki temu, że wypełnisz jej spragnione komórki wodą, odwdzięczy Ci się, utrzymując podkład na powierzchni i sprawiając, że blendowanie zyska profesjonalny efekt, choć będzie dziecinnie proste.

Tak, ty też możesz nakładać swój podkład jak profesjonalista!

NAMOCZ - pod strumieniem bieżącej wody lub w miseczce. Gdy woda dotknie powierzchni twojej gąbki beauty blender, zacznij ją ściskać, by wilgoś dostała się do każdej jej komórki. Poczujesz jak beautyblender „rośnie” w twej doni.

ODCIŚNIJ - nadmiar wody odciśnij, a następnie odsącz w chusteczkę, tak aby kropelki wody nie wydostawały się z gąbki.

STEMPLUJ - tak, jakbyś wykonywała na skórze pieczątki - miejsce przy miejscu pokrywaj twarz podkładem o ulubionej konsystencji i bądź świadkiem tej magii! Różowej magii, która lata temu na zawsze odmieniła sposób, w jaki aplikujemy nasz makijaż.

 

  1. Smarujesz, nie stemplujesz

Smarowanie skóry podkładem powoduje, że jest on przemieszczany z miejsca na miejsce, zamiast zostać nałożonym tam, gdzie chcemy, by się znalazł. W efekcie, jedne miejsca na twarzy pokryte są zbyt grubą warstwą, a inne zbyt cienką. Ponadto, smarowanie sprzyja podkreślaniu linii i niedoskonałości skóry, podkład zostaje w nie nałożony tak, że potęguje ich widoczność. Gdy stemplujesz skórę z użyciem gąbka do makijażu beauty blender, pokrywasz ją równomierną warstwą, którą możesz stopniować w zależności od potrzeby. Tworzysz delikatną, lekką warstwę podkładu, nie zmniejszając jego krycia. Rezultat może być porównany do metody natryskowej airbrush - na skórze nie powstają linie, smugi, placki, ani przejścia między kolorami.

  1. Stosujesz beauty blender wyłącznie do podkładu

Doceń beautyblender jako narzędzie kompletne i wielofunkcyjne - multitasking to jego wielka zaleta!

Aplikuj z jego pomocą bazę pod makijaż i korektor, sypki puder utrwalający, a także stosuj do pięknego rozblendowania różu na policzkach a nawet do szybkiego makijażu oka - tak, tak, cienie także można nałożyć wilgotnym beauty blenderem. Spróbujesz?

 

  1. Myjesz beautyblender w sposób, który mu szkodzi

Lubisz swoją gąbkę do makijażu beauty blender i kochasz to, jak ułatwia i upiększa Twój make up? Odwdzięcz się i zadbaj  o jej kondycję. Na mycie beautyblendera ich użytkownicy mają tysiące patentów i niezwykłych pomysłów - mycie płynem do naczyń, wrzucanie do zmywarki lub pralki, polewanie oliwą z oliwek i można by tak wymieniać jeszcze przez chwilę. Jasne, dopóki wasza gąbeczka dzielnie to znosi, nie mamy nic przeciwko. Ale jeżeli chcecie, by przy każdym myciu beautyblender był oczyszczany z resztek zastosowanych produktów, by był higienicznie czysty, z gwarancją usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, w tym bakterii, w 99,8% i aby jednocześnie jego material był pielęgnowany dla przedłużenia żywotności, rekomendujemy stosowanie dedykowanych środków myjących z linii blendercleanser.

  1. Niewłaściwie przechowujesz wilgotny beauty blender między makijażami

Zasada jest niezwykle prosta - gąbka do makijażu beautyblender musi oddychać. Pamiętaj, by po każdym użyciu pozostawiać swoją gąbeczkę do makijażu w przewiewnym miejscu, gdzie będzie mógł swobodnie wyschnąć.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl