Rozmiar gąbki: klasyczny Beauty Blender, Blusher, czy Micro.Mini? 0
Rozmiar gąbki: klasyczny Beauty Blender, Blusher, czy Micro.Mini?

Kochamy nasz klasyczny Beautyblender za to, jak wszechstronnym jest narzędziem, ale wiemy, że są wśród nas osoby, które czasem potrzebują zadziałać z większą precyzją.

Wszystko zaczęło się od gąbki w rozmiarze kultowego beauty blendera, a następnie rodzina powiększyła się o wersję Beauty.blusher oraz Micro Mini. Który z nich wybrać? Podpowiadamy poniżej.

Rozmiar ma znaczenie

Beautyblender, beauty.blusher, micro.mini - każdy z nich wykonany jest ręcznie w USA z tego samego objętego patentem tworzywa, które jest naszym sekretem i naszą największą siłą. Każdy ma ten sam kształt i w kontakcie z wodą przygotowuje się do działania, zwiększając dwukrotnie swą objętość, a różni je wyłącznie wielkość.

Klasyczny beauty blender sprawdzi się w największej liczbie zadań, multitasking to jego główna cecha. Nałożysz nim podkład każdego typu, bb cream, cc cream, bazę, rozświetlacz, puder sypki i cokolwiek jeszcze może przydać Ci się w tworzeniu makijażu.

Beauty.blusher - idealny do aplikacji różu na kości policzkowe, doskonale sprawdzi się też przy konturowaniu, rozświetlaniu, metodzie baking. Nieco mniejszy od klasycznej gąbki, czasem może okazać się bardziej poręczny przy aplikacji na mniejszych obszarach skóry.

Micro.mini - maluszek, którego pokochały miliony! Idealny przy nakładaniu i blendowaniu korektora pod oczami lub na miejsca wymagające kamuflażu; fantastycznie poradzi sobie stosowany z rozświetlaczem, a nawet przy aplikacji cieni do powiek i błyszczyka. Mały, ale bardzo sprytny!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl